קידום אורגני בגוגל | SEO

On Page & Off Page Optimization

קידום האתר שלך במנועי חיפוש

נתחיל בניתוח המצב הקיים – מיקומים, כמות קליקים לאתר, חשיפות, אפקטיביות התנועה המגיעה מהתוצאות האורגניות ולאחריו נכין תכנית עבודה מסודרת לצורך הקידום האורגני של האתר.

נבחן מספר רב של אספקטים המשפיעים על מיקום האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל ונציף את הנקודות לשיפור בעזרת אופטימיזציה (באתר ומחוצה לו) בהתאם ליעדים שאותם נגדיר בתחילת העבודה המשותפת. 

ניתוח וקידום On Page

נרכז את ההמלצות שלנו בתחום התוכן, שימושיות הגולשים באתר, כותרות ותיאור הדפים כמו גם אספקטים טכניים הנדרשים לשיפור המיקום.

ניתוח וקידום Off Page

מערכת הפרסום של גוגל מאפשרת להגיע למשתמשי ג'ימייל ישירות לתיבת הדוא"ל שלהם. הכלי מומלץ ביותר אם קיימת רשימה של כתובות מייל של הלקוחות שלך (או לקוחות פוטנציאלים). בנוסף, ניתן להגיע גם דרך מילות מפתח שהמשתמשים בג'ימייל משתמשים בהם.

Setup לאתר חדש

נבצע התאמה בסיסית של האתר לדרישות מנועי החיפוש ע"ס מחקר מילות מפתח וניתוח מתחרים בשוק שבו אתם עוסקים. נייצר כותרות איכותיות במטרה להעלות ולמקסם את יחס ההקלקה כמו גם תיאור מפורט ורלוונטי אשר יניע לפעולה באתר שלך. נסיים בהטמעת מערכות מדידה וניתוח כמו גוגל אנליטיקס קונסולת החיפוש. נשמח לייעץ לך על הדרכים הנכונות ליצירת תוכן אטרקטיבי לאתר שלך אשר יועיל בקידומו.

רוצה שנקבע לקפה?

גיא אורן שיווק ופיתוח עסקי בע"מ

© כל הזכויות שמורות 2020